המרפאה לטיפול בילד, במתבגר ובמשפחה

המרפאה לטיפול בילד, במתבגר ובמשפחה היא חלק מהמרפאה לבריאות הנפש הממוקמת

בצפון ירושלים, ברח' שמעון חכם 16 (לצד ציר בר אילן).

 

מרפאתנו מטפלת בילדים ומתבגרים מגיל שש ועד גיל שמונה עשרה ונותנת מענה לבעיות נפשיות שונות המופיעות בגיל הילדות וההתבגרות. כולל הפרעות קשב וריכוז, חרדות וקשיי הסתגלות, הפרעות מצב רוח וקשיי התנהגות.

 

צוות המרפאה 

צוות המרפאה כולל פסיכיאטרים, פסיכולוגים קליניים ועובדים סוציאליים קליניים, המבצעים הערכות וטיפולים במגוון רחב של בעיות נפשיות של ילדים ומתבגרים. הטיפולים המתבצעים כוללים פסיכותרפיות, הדרכות הורים, טיפולים ומעקבים תרופתיים, מעקבים פסיכיאטריים וטיפולים קבוצתיים. הצוות הטיפולי עובד באופן משולב עם גורמים נוספים בקהילה על פי הצורך כגון צוותים חינוכיים, גורמי רווחה ורופאי משפחה.

צוות המרפאה אמון על טיפול המכבד את הרקע התרבותי ממנו מגיעים המטופלים השונים.

 

מנהל המרפאה: ד"ר יובל רווהמומחה בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר.

בעל ניסיון רב בטיפול בילדים במסגרת אשפוז, טיפול יום ומרפאה. תחומי עניין מיוחדים בפסיכיאטריה: פסיכוזה ראשונה, קשיים רגשיים של ילדים מחוננים, קשיים רגשיים של ילדי אומנה, "התמכרות למסכים".

 

המרפאה עוסקת באופן ממוקד במספר תחומים:

  • טיפול בילדים ומתבגרים עם הפרעת קשב וריכוז וקשיי התנהגות בפרוטוקול טיפול ייחודי המשלב טכניקות ביופידבק והדרכות הורים ממוקדות.
  • טיפול בילדים ומתבגרים המאובחנים כמחוננים וסובלים מקשיים רגשיים וחברתיים.
  • טיפול בילדים ומתבגרים לאחר התקף פסיכוטי ראשון, והדרכה למשפחתם.      מרפאתנו היא מרפאה אוניברסיטאית המסונפת לביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. במרפאה מתקיימת הוראה לסטודנטים לרפואה, לפסיכולוגיה ולעבודה סוציאלית.

 

 

על מנת לקבל טיפול במרפאה יש צורך בהתחייבות מקופ"ח ובמילוי שאלון קליטה

 

ליצירת קשר: טל. 02-5374505, 02-5374496, פקס. 02-5377401,

 

 

עבור לתוכן העמוד